AFSCHAFFING HONDENBELASTING.
 
Op 10 juni 2021 werd bekend dat een meerderheid van de Tweede Kamer tegen het heffen van hondenbelasting is. Zij verzoekt de verantwoordelijk minister dit aan de orde te brengen bij de gemeenten. Dit verzoek vanuit de Tweede Kamer is niet bindend, maar doch wel dwingend.
Deze verantwoordelijkheid ligt immers bij de gemeenten zelf.
VVD Woensdrecht heeft reeds in 2017 besloten dat deze belasting van tafel zou moeten en had dat in hun verkiezingsprogramma van 2018 opgenomen. Helaas is dat er destijds niet doorgekomen, maar ook in 2022 zullen we hier uiteraard weer voor strijden.
Of je nu wel of niet van onze mensenvriend houdt, dat staat los van het feit op zich; het is volgens ons een ouderwetse belasting om geld binnen krijgen en zeker niet meer van deze tijd.
Uiteraard verwachten wij wel dat de baasjes de hondenpoep netjes opruimen en geen overlast voor anderen veroorzaken, of de honden hun behoefte te laten doen in de speciaal door de gemeente aangelegde stroken.
Help ons, steun ons om onder andere hier iets aan te doen.